Umów wizytę

Znany Lekarz

(rejestracja on-line)

+ 48 505 110 210

(w poniedziałki, wtorki i czwartki od godziny 15:00.)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lek. Maria Cieszko

Ginekolog

O mnie

Specjalistka w położnictwie i ginekologii. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu w 2011 roku- z wyróżnieniem. Na co dzień pracuje w Szpitalu Św. Rodziny w Poznaniu. Stale poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje, a empatią i spokojem wspiera pacjentki w obrębie sali porodowej oraz na oddziale ginekologiczno-położniczym. Ceniona za dokładność, uważność, wnikliwą ocenę sytuacji.

Prywatnie motocyklistka, żeglarka i miłośniczka kotów.

Opinie

Pani doktor jest przemiłą osobą. Wszystko dokładnie wyjaśnia i jest bardzo zaangażowana w leczenie pacjenta. Czułam się ogromnie zaopiekowana. Polecam jak najbardziej!


Pani Doktor przesympatyczna.Wzbudziła moje zaufanie. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, wszystko wytłumaczy, doradzi.Jest bardzo uprzejma,życzliwa,delikatna i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, jest świetnym specjalistą.To najlepszy ginekolog jakiego spotkałam na swojej drodze.Polecam Panią doktor z całego serca i oby takich lekarzy było więcej.


Bardzo polecam panią Doktor. Wizyta przebiegła pomyślnie, bezproblemowo, w miłej atmosferze, nie czułam żadnego stresu czy dyskomfortu. Szybko wyjaśniono problem i zaproponowano leczenie. Polecam wszystkim w 100%.