Umów wizytę

Znany Lekarz

(rejestracja on-line)

+ 48 505 110 210

(w poniedziałki, wtorki i czwartki od godziny 15:00.)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś

Ginekolog

O mnie

Specjalistka w położnictwie i ginekologii, w trakcie specjalizacji z perinatologii.

Ukończyła Poznański Uniwersytet Medyczny, następnie zdobyła tytuł doktora nauk medycznych. 

Od początku pracy zawodowej związana z Kliniką Zdrowia Matki i Dziecka w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ul. Polnej, od 2017 roku pracuje w Szpitalu Św. Rodziny w Poznaniu.

Wciąż rozwija swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach i szkoleniach.

Posiada certyfikat FMF w zakresie badań prenatalnych oraz certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Prywatnie jest mamą trójki dzieci: ścieżka ciąży i macierzyństwa wielokrotnie daje jej szansę lepszego zrozumienia trosk i problemów pacjentek.

Opinie

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor podczas badania komentowała co robi oraz szczegółowo wyjaśniła wszystko co trzeba.Nigdy nie byłam pod lepszą opieką ginekologiczną. Wyjątkowa lekarka.


Cudowna Pani Doktor! To była moja pierwsza wizyta u ginekologa, stresowałam się przed ale Pani doktor od razu po wejściu do gabinetu obdarzyła mnie empatią i stres momentalnie znikł! Pani doktor bardzo delikatna, podczas badania szczegółowo wszystko omawia! Polecam serdecznie każdemu!


Panią doktor będę chwalić, gdzie tylko się da! Polecam z całego serca! Nie dość, że pomogła uporać się z mięśniakiem, to później świetnie poprowadziła moją bardzo ciężką ciążę bliźniaczą. Tylko i wyłącznie dr Joannie zawdzięczam, że moje maluchy przeżyły, są całe i zdrowe. Wspaniały lekarz z powołania, który troszczy się o pacjenta. W każdej trudnej chwili czułam wsparcie, a Pani doktor robiła co mogła, aby podnieść mnie na duchu.


U Pani doktor mam badania prenatalne, każde przeprowadzone bardzo dokładnie, każdy szczegół omówiony i konkretnie wyjaśniony. Empatia i podejście do Pacjentki na najwyższym poziomie. Pani Doktor wyjaśnia wszystko o co zapytam nie zważając na przekroczony czas wizyty. Bardzo polecam.


Pani Doktor to kobieta Anioł. Prowadziła moja ciąże - przy takiej pani ginekolog mogłabym być w ciąży non stop ;) Przemiła, delikatna, ciepła, empatyczna. Nie ma lepszej. W gabinecie jest komfortowo, pani doktor przede wszystkim stwarza taka atmosferę. Pani z rejestracji przemiła, wyrozumiała. Serdeczności!