Umów wizytę

Znany Lekarz

(rejestracja on-line)

+ 48 505 110 210

(w poniedziałki, wtorki i czwartki od godziny 15:00.)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ida Szafałowicz

Internista, diabetolog

O mnie

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pierwsze szlify zawodowe zdobyła na Oddziale Chorób Wewnętrznych szpitala przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu. Intensywna praca oddziałowa i liczne dyżury pozwoliły jej zbudować nie tylko bogate doświadczenie medyczne, ale też empatię i zrozumienie dla trudnych sytuacji życiowych. Wykorzystuje to w codziennej pracy z pacjentami, starając się kompleksowo zbadać ich stan zdrowia, a zgłaszane dolegliwości ocenić z różnych perspektyw.

Prowadzi specjalistyczne leczenie wszystkich najczęstszych dolegliwości i chorób, z którymi pacjenci zgłaszają się do lekarza, takich jak infekcje dróg oddechowych i moczowych, nadciśnienie tętnicze, zbyt wysoki poziom cholesterolu, nieprawidłowości w wynikach badań krwi.

Na co dzień jest szczęśliwą mamą trójki dzieci, pasjonatką pieszych wycieczek i obserwacji ptaków.

Opinie

Najlepszy internista do jakiego trafiłam. Bardzo indywidualne podejście, szczegółowe wyjaśnienia i najważniejsze dla mnie zaangażowanie i autentyczna troska o pacjenta. Bez antybiotyków "na wszelki wypadek", nacisk na zapobieganie, podnoszenie odporności, holistyczne podejście. Bardzo polecam.


Wizyta u Pani Doktor była jedną z przyjemniejszych i bardziej kompleksowych spośród moich wizyt u lekarzy internistów. Zalecone lekarstwo przyniosło praktycznie natychmiastowy efekt, co dało wielką ulgę. Pierwszy raz też zdarzyło mi, się żeby lekarz był na tyle zaangażowany w leczenie pacjenta, żeby zadzwonić do niego po wizycie i udzielić jeszcze kilku dodatkowych wskazówek. Polecam z całego serca, a sama życzyłabym nam wszystkim samych takich lekarzy jak Pani Doktor!


Pani doktor przeprowadziła bardzo dokładny wywiad, wytłumaczyła, co się dzieje z moim organizmem i zaproponowała leczenie odpowiednie do potrzeb. Wysłuchała problem i postawiła diagnozę, sprawdzając wszystkie parametry. Miła i ciepła atmosfera zdecydowanie dodały wartość całej wizycie. Serdecznie polecam.