Umów wizytę

Znany Lekarz

(rejestracja on-line)

+ 48 505 110 210

(w poniedziałki, wtorki i czwartki od godziny 15:00.)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mgr Agata Patrzykąt

Fizjoterapeutka

O mnie

Fizjoterapię ukończyła na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu w 2010 roku. Od tego czasu doświadczenie zdobywa w Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym im. W. Degi w Poznaniu oraz pracuje w gabinecie z pacjentem ortopedycznym i uroginekologicznym.

Nieustannie podnosi poziom swojej wiedzy na licznych kursach i szkoleniach, pozwalających pracować z chorymi z dolegliwościami bólowymi stawów i kręgosłupa. Chętnie uczestniczy również w szkoleniach i konferencjach naukowych.

Od pewnego czasu interesuje się również zdrowiem kobiet w okresie ciąży i po porodzie. Zainteresowanie dziedziną uroginekologii sprawiło, że uzyskała tytuł Terapeuty Uroginekologicznego Polskiego Towarzystwa Urologinekologicznego. Ukończyła także szkolenia z zakresu pracy z obrzękami oraz po mastektomii, żeby móc w sposób kompleksowy zaopiekować się swoimi przyszłymi Pacjentkami.